Loader
0%

Свободни позиции

Главен мърчандайзер в Търговска дирекция Хляб, сладкарска продукция и кулинарни щандове

Вашите отговорности и задължения като главен мърчандайзер са:

  • отговаряте за поддържането на асортимента, предлаган сектори „Кулинарен щанд“, „Фурна“, „Хляб“, „Кафетерия“ и „Сладкарство“;
  • отговаряте за излагането и определянето на подредбата на продуктите на витрините;
  • контролирате и обучавате персонала в поверените ви супермаркети;
  • изготвяте текуща оценка за състоянието на обектите и за работата на персонала, давате адекватни предложения към ръководството на фирмата за обновяване и подобряване на оборотите на секторите;

Нашите изисквания към кандидатите:

  • опит в търговията с бързооборотни стоки;
  •  опит като готвач;
  • интерес към създаването на ястия;
  • шофьорска книжка;
  • компютърна грамотност;
  • комуникативност;

Ние Ви предлагаме:

  • Отлично възнаграждение + 60 лв ваучери за храна /месечно + карта за отстъпка при пазаруване, преференициални условия за карта за спорт;
  • Работа в сигурна и бързоразвиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар;
  • Въвеждащо теоретично  и практическо обучение;
  • Възможност за кариерно развитие;
  • Работа в сплотен, динамичен, отговорен и млад екип;
  • Достъп до служебен автомобил и телефон;
  • Двусменен режим на работа/8 – часов работен ден/;
  • Сигурност при изплащането на трудовото възнаграждение;

Ако сме предизвикали Вашия интерес:

  • Изпратете Вашата автобиография: jobs@ff-bg.net  или я оставете във всеки наш магазин.

Телефон за повече информация: 029692550

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

REF.NO Главен мърчандайзер

Полетата са задължителни