Facebook Pixel
Loader
0%

Свободни позиции

Готвач – топла кухня за ресторант "MуChoice" – Sky City / кв. „Гео Милев“

Твоите задачи при нас ще включват:
• Приготвяне на заготовки за деня;
• Изпълнение на утвърдените рецепти и изискванията за поднасяне;
• Следене спазването на технологичните режими за обработка на продуктите;
• Поддържане на високо ниво на хигиена на работното място;
• Спазване на фирмените правила и етикет.

От теб очакваме:
• Сръчност, бързина и организираност;
• Опит на подобна длъжност е предимство.

Ние ти предлагаме:
• Мотивиращо възнаграждение + % бонус + 200 лв. ваучери за храна + карта за отстъпка при пазаруване във Фантастико, както и за нашите ресторанти и боулинг зали;
• Карта за верига фитнеси ФЛАЙС на преференциална цена;
• Допълнително здравно застраховане след 6-ия месец;
• Ваучери за празници;
• Подарък при раждане на дете и ваучер в размер на 500 лв. за супермаркети Фантастико;
• Подарък при пенсиониране;
• 20 дни платен годишен отпуск;
• 1 ден допълнителен отпуск за твоите лични моменти;
• Въвеждащо обучение и всекидневна подкрепа;
• Възможност за кариерно развитие;
• Сплотен, динамичен и отговорен екип;
• Работа в сигурна и бързо развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар.

Ако сме предизвикали твоя интерес, изпрати твоя автобиография.
Изпратената кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и ще получат обратна връзка.
Личните данни, които доброволно се предоставят, се обработват в съответствие със закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

REF.NO topla kuhnia

Полетата са задължителни