Loader
0%

Свободни позиции

Мърчандайзер кулинарен щанд

Вашите отговорности и задължения като мърчандайзер кулинарен щанд са:

  • приготвяте ястията, които предлагаме в сектор „Прясно приготвена храна и кулинария“
  •  участвате в подаването на заявките към фирмите – доставчици, в приемането на доставената стока,която се продава на кулинарния щанд, като организирате и следите за правилното й приемане, обработка и съхранение
  • подреждате и зареждате витрината с готовите храни
  • организирате и разпределяте работата на подчинените ви работещи на щанда
  • обучавате новопостъпилите служители на сектора за работа с техниката на щанда и за начина на изпичане на продукцията
  • грижите се за комфорта на нашите клиенти и това, те да бъдат добре обслужени, като сте вежливи и усмихнати с тях

Нашите изисквания към кандидатите

  • стаж в областта на търговията с хранителни стоки
  • умения за работа с клиенти, бързина и сръчност
  • опит в ръководенето на хора се счита за предимство

Ние Ви предлагаме:

  • Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар
  • Въвеждащо обучение
  • Възможност за кариерно развитие
  • Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип
  • Трудово възнаграждение + бонус за постигната цел на стокооборота + 60лв ваучери за храна /месечно + карта за отстъпка при пазаруване
  • График на смени

Необходими документи за кандидатстване: автобиография с посочена позиция, за която се кандидатства. Документи се приемат в Централния офис на фирмата в кв."Симеоново", ул."Момина сълза" №14а, комплекс "SkyWay" или на jobs@ff-bg.net.

Телефон за повече информация: 029692550

REF.NO Мърчандайзер кул. щанд

Полетата са задължителни