Facebook Pixel
Loader
0%

Свободни позиции

Мениджър Експанзия

Ако и Вие искате да бъдете част от една фантастична култура и страхотен екип, в който високо се ценят професионализмът и отговорността, то тогава нашата позиция Мениджър Експанзия – Е ТОЧНО ЗА ВАС.

Вашите отговорности и задължения като мениджър Експанзия:

  • проучване и намиране на терени и имоти за нуждите на ФАНТАСТИКО ГРУП, офериране и договаряне на условия за наем или покупка с цел изграждане на обекти на компанията;
  • осигуряване на всички документи, необходими за сключване на договори за наем или за покупко-продажба на имоти;
  • установяване и поддържане на контакти с потенциални наематели на обекти и площи на ФАНТАСТИКО ГРУП, комуникация с посреднически фирми и агенции, провеждане на срещи и водене на преговори;
  • предаване и приемане на обекти, отдадени под наем.

Нашите изисквания към кандидатите:

  •  висше образование;
  •  добра компютърна грамотност - AutoCad, Microsoft Office;
  •  минимум три години стаж в областта на планирането, проучването, закупуването и отдаването под наем на недвижими имоти;
  •  шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме:

  •  работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар;
  •  мотивиращо възнаграждение, ваучери за храна, карта за отстъпка при пазаруване;
  •  възможност за кариерно развитие;
  •  работа в сплотен, динамичен и отговорен екип;
  •  въвеждащо обучение.

Месторабота:

гр. София, кв."Симеоново", ул."Момина сълза" №14А, комплекс "SkyWay".

Телефон за кандидатстване и директно свързване с нас : 0894 777 307

REF.NO menidjur-ekspanziya

Полетата са задължителни