Facebook Pixel
Loader
0%

Свободни позиции

Мениджър Търговски площи

Ако и Вие искате да бъдете част от една фантастична култура и страхотен екип, в който високо се ценят професионализмът и отговорността, то тогава нашата позиция Мениджър Търговски площи – Е ТОЧНО ЗА ВАС.

Вашите отговорности и задължения като Мениджър Търговски площи:

  •  поддържане и установяване на контакти с потенциални наематели на обекти и площи в обектите на компанията, провеждане на срещи и водене на преговори в изпълнение на нови договори за наем, както и с посреднически фирми и агенции;
  •  проследяване на състоянието на пазара на недвижими имоти и проактивно намиране на наематели за вакантните площи;
  •  поддържане на контакт с наемателите, уреждане на всички финансови и административни отношения с тях, проследяване спазването на ангажиментите по договорите и сроковете за изпълнението им и др.;
  •  изготвяне на финансови отчети и бюджет;
  •  проследяване състоянието на материалната база, предложения ремонти и модернизиране на площите.

Нашите изисквания към кандидатите:

  •  висше образование;
  •  много добра компютърна грамотност, Microsoft Office, AutoCad;
  •  минимум три години стаж в областта на планирането на лизинг стратегии, проучването, отдаването под наем на търговски площи.

 Ние Ви предлагаме:

  •  работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар;
  •  мотивиращо възнаграждение, ваучери за храна, карта за отстъпка при пазаруване;
  •  възможност за кариерно развитие;
  •  работа в сплотен, динамичен и отговорен екип;
  •  въвеждащо обучение.

Месторабота:

гр. София, кв."Симеоново", ул."Момина сълза" №14А, комплекс "SkyWay".

Телефон за кандидатстване и директно свързване с нас : 0894 777 307

REF.NO menidjur-targovski-ploshti

Полетата са задължителни