Loader
0%

Свободни позиции

Обслужващи кулинарен щанд за супермаркетите на „Фантастико“ в Cофия

Вашите отговорности и задължения като обслужващ кулинарен щанд са:

  • участвате в цялостния процес по приготвяне на ястията, които предлагаме в сектор „Прясно приготвена храна и кулинария“
  •  подреждате и зареждате витрината с готовите храни
  • поддържате отлична хигиена на работното си място
  • грижите се за комфорта на нашите клиенти и това, те да бъдат добре обслужени, като сте вежливи и усмихнати с тях
  • работите за повишаване на оборота на магазина и за утвърждаване на доброто име и марката „Фантастико“

Нашите изисквания към кандидатите:

  • умения за работа с клиенти
  • бързина и сръчност
  • стаж в областта на търговията с хранителни стоки се счита за предимство

Ние Ви предлагаме:

  • Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар
  • Въвеждащо обучение
  • Възможност за кариерно развитие
  • Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип
  • Трудово възнаграждение + бонус за постигната цел на стокооборота + 60лв ваучери за храна /месечно + карта за отстъпка при пазаруване
  • Удобен график на смени (с възможност за работа на 8 или 4 часа)

Необходими документи за кандидатстване: автобиография с посочена позиция, за която се кандидатства. Документи се приемат в Централния офис на фирмата в кв."Симеоново", ул."Момина сълза" №14а, комплекс "SkyWay" или на jobs@ff-bg.net.

Телефон за повече информация: 029692550

REF.NO Служител ТТ

Полетата са задължителни