Facebook Pixel
Loader
0%

Свободни позиции

Продуктов мениджър към Търговска дирекция „Хляб, сладкарска продукция и кулинарни щандове“

Ако и Вие искате да бъдете част от една фантастична култура и страхотен екип, в който високо се ценят професионализмът и отговорността, то тогава нашата позиция Продуктов мениджър Е ТОЧНО ЗА ВАС!

Вашите отговорности и задължения като Продуктов мениджър:

  • Договаряне на асортимент, цени и условия на работа с фирмите-доставчици за определена група от стоки и маркетингови активности;
  • Проучване на пазара за асортимента и ценовите нива на стоките;
  • Повишаване на удовлетвореността на нашите клиенти и увеличавaнe на търговските обороти;
  • Изготвяне на справки, анализи и отчети.

Нашите изисквания към кандидатите:

  • Висше образование;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Познаване на актуалните тенденции в ритейл сектора;
  • Желание за работа в динамична среда;
  • Желание за обучение, нови предизвикателства;
  • Иновативно мислене и подход;
  • Предишен опит на подобна позиция е предимство;
  • Владеене на английски език е предимстово;
  • Шофьорска книжка.

Ние ви предлагаме:

  • Мотивиращо възнаграждение, ваучери за храна, карта за отстъпка при пазаруване при нас;
  • Възможност за кариерно развитие;
  • Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар;
  • Въвеждащо обучение и всекидневна подкрепа при изпълнението на задълженията
  • Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип.

Ако сме предизвикали Вашия интерес, изпратете Вашата автобиография или я оставете във всеки наш супермаркет.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Месторабота: София, кв. Симеоново, ул. Момина сълза 14А, комплекс "SkyWay".

REF.NO product manager

Полетата са задължителни