Facebook Pixel
Loader
0%

Свободни позиции

Транжор, отговарящ за месо и риба

Вашите отговорности и задължения като транжор са:

  • транжиране и подготовка на месото във вид за директна продажба
  • снабдяване, съхранение, както и продажба на прясно месо и риба
  • поддържане на хигиената в транжорната и охлаждащата камера за месо.

Нашите изисквания към кандидатите:

  • средно образование
  • стаж в обработката и търговията с месо или риба, месни или рибни продукти

Ние Ви предлагаме:

  • Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар
  •  Въвеждащо обучение
  • Възможност за кариерно развитие
  • Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип
  • Основно трудово възнаграждение + бонус за постигната цел на стокооборота + 60лв ваучери за храна/месечно + карта за отстъпка при пазаруване
  • Работен график 2/2 , който ще ви позволи да се насладите на повече свободно време с вашите близки и приятели.

Необходими документи за кандидатстване: автобиография с посочена позиция, за която се кандидатства. Документи се приемат в Централния офис на фирмата в кв."Симеоново", ул."Момина сълза" №14а, комплекс "SkyWay" или на jobs@ff-bg.net.

Телефон за повече информация: 029692550

REF.NO Tранжор

Полетата са задължителни